Dla kogo

Hotele

Produkt umożliwia zarabianie hotelowi na sprzedaży dostępu do Internetu. Dodatkowo hotel może sam zdecydować o swoich planach taryfowych (sam może w dowolny sposób kreować ceny za dostęp do Sieci). Płatności mogą być realizowane w różny sposób, m.in. po przez vouchery, karty doładowujące, karty kredytowe, PMS, szybkie przelewy Internetowe (lista obsługiwanych banków: http://transferuj.pl/metody-platnosci.htm). Istnieje możliwość stworzenia darmowych planów taryfowych.
Potrzeby hoteli:

  • Udostępnienie Internetu gościom hotelowym w celu zwiększenia konkurencyjności obiektu.;
  • Możliwość wygenerowania dodatkowego źródła przychodów w postaci opłaty z korzystanie z Internetu. Hotele, które do tej pory udostępniały Internet za darmo mogą stworzyć dodatkowe plany taryfowe, np. taryfę biznesową z szybszym Internetem.);
  • Eliminacja ryzyka odpowiedzialności karnej bądź finansowej zarządu hotelowego za nielegalne działania gości w Internecie.

Szkoły

Szkoły najczęściej chcą zabezpieczać się przed niewłaściwym wykorzystaniem Internetu przez uczniów. Dzięki fdXtended otrzymasz możliwość całkowitej filtracji treści Internetowych, np. zablokowanie stron pornograficznych, programów typu p2p, wrzuta, zrzuta i inne. Ponadto możliwe będzie przypisanie odpowiedzialności za działania w Sieci bezpośrednio do każdego użytkownika, co przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa i wymusi odpowiedzialne korzystanie z Internetu. fdXtended umożliwi spełnienie wymagań prawnych.

Hot Spot

Do miejsc użyteczności publicznej zalicza się np. galerie handlowe, puby, restauracje, lotniska, dworce itd. Dzięki fdXtended uzyskasz możliwość przypisania odpowiedzialności za działania w Sieci bezpośrednio do każdego użytkownika, co przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa i wymusi odpowiedzialne korzystanie z Internetu. fdXtended umożliwi spełnienie wymagań prawnych.

Kontakt - umów się na spotkanie